Hírek
2010. November 08. 18:31, hétfő | Helyi
Betörés közben elhagyta a mobiltelefonját
Betörtek Székesfehérváron egy családi házba. A betörő a helyszínen elveszítette a mobiltelefonját, így sikerült elkapni.
Vasárnap hajnalban történt betörés Székesfehérvár, Pestispincék egyik családi házában, ahonnan az elkövető egytelevíziót vitt el.
A lakásban a bűnügyi helyszínelők vérnyomokat rögzítettek, ugyanis az elkövető a ház üvegajtaját betörve jutott be a lakásba, melynek során megsérülhetett. A helyszínen a rendőrök találtak egy mobiltelefont is, amit a tettes hagyott hátra.
Az elsődleges nyomozati cselekmények alapján kiderült, hogy a lakás albérlőjének atelefonja van a helyszínen és a férfi keze sérült.A rendőrök előállították a betöréssel kapcsolatban, bevittéka kapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:27, csütörtök | Helyi
BEJELENTETT MUNKAHELY NÉLKÜL, CSALÁSOKBÓL TARTOTTA FENN MAGÁT
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága befejezte a vizsgálatot egy székesfehérvári nővel szemben, akit jelentős kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntettének megalapozott gyanúja terhel.
2026. Január 09. 09:39, péntek | Helyi
A MAGYAR AUTÓKLUB FEJÉR VÁRMEGYEI RENDŐRÖKET JUTALMAZOTT
Év végi köszönet a közös munkáért.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

