Hírek
2013. November 20. 22:54, szerda |
Sport
Forrás: Dunaferr SE
Birkózó hírek
A felnőtt NB II-es csapatbajnokság visszavágójára 2013. november 14-én került megrendezésre, Mezőfalván. November 16-án pedig a lányok értek el szép eredményeket idegenben.
A Dunaferr SE a Bajai BC-t nagyarányú pontozással győzte le (27-2). Azonban a Sziget SC-től és a Kecskeméti BC-től vereséget szenvedett a csapat. Az 55 kilogrammos csoportban Rétei Szabolcs két győzelemmel, egy vereséggel zárt, míg 60 kg-ban Zellei Áron mindhárom mérkőzését technikai tussal nyerte meg. Mohácsi László a 66 kg-ban egyszer győzött és kétszer kikapott. A 74 kg-os súlycsoportban Kottes Pál kétszer nyert, mint ahogy Szegedi Dávid is. A 84 kilogrammosoknál pedig Asztalos Bálint szerzett egy győzelmet, Petrovics Renátó csupán két vereséget gyűjtött be. A 96 kilós súlycsoportban Dudás György megnyerte mérkőzését, Kemény Norbert viszont vesztes meccset vívott. A 120 kilogrammos csoportban Fehér Gergely egy győzelemmel és két vereséggel járult hozzá a csapat végeredményéhez.
A csoportban harmadik helyen zárt a Dunaferr SE csapata, az első helyen a kecskeméti csapat zárt, őt követte a Sziget SC, a csoport negyedik helyezette pedig a Baja BC csapata. A helyezés, és az elért eredmények nagyjából várhatóak voltak, hozták a papírformát.
A csapat tagjai: Asztalos András, Asztalos Bálint, Dudás György, Fehéri Gábor, Fehér Gergely, Fehér Krisztián, Kemény Norbert, Kottes Pál, Király Ferenc, Mohácsi László, Papp Gyula, Petrovics Renátó, Rétei Szabolcs, Sramó József, Szabó Dávid, Szabó Miklós, Szegedi Dávid, Szentpáli Zsombor, Zellei Áron.
Edző: Tombor István
November 16-án, Nagysápon (Komárom–Esztergom megye) rendezték a Diák Leány Országos Csapatbajnoki Döntőt, melyen a Dunaferr SE csapata 3 győzelmet aratott és 1 vereséget szenvedett. A Ferencváros ellen hatalmas küzdelemben, csupán egy ponttal maradtunk alul (13:12), ez így a harmadik helyet jelentette. A Fradi pedig legyőzve a Dorogot első helyen zárt. Tombor István és Mohácsi László bosszúsak voltak az egy pontos veszteség miatt, de összességében megdicsérték a lányokat, mivel nagyon ügyesen birkóztak.
A csapat tagjai: Bíró Alexandra, Hudák Réka, Jánosházi Mónika, Nyegota Nikolett, Paréj Vera, Péntek Vanessza, Szenczi Alexa, Szőllősi Anna, Szőllősi Petra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 09:00, kedd | Sport
Százmillió euróra emelkedett Szoboszlai értéke
Százmillió euróra ugrott Szoboszlai Dominik, az angol bajnok Liverpool magyar futballistájának értéke.
2026. Március 09. 07:38, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Nyíregyházi győzelmével újra élen a Ferencváros
A címvédő Ferencváros 3-1-es győzelmet aratott a Nyíregyháza otthonában a labdarúgó Fizz Liga 25. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén, ezzel ismét a tabella élére állt.
2026. Március 08. 13:00, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - A Zalaegerszeg legyőzte a listavezető Győrt
A Zalaegerszeg 2-1-re legyőzte hazai pályán a listavezető Győrt a labdarúgó Fizz Liga 25. fordulójának szombati játéknapján.
2026. Március 08. 11:00, vasárnap | Sport
Ausztrál Nagydíj - Russell nyerte az idénynyitót Melbourne-ben
George Russell, a Mercedes brit versenyzője nyerte az idénynyitó Forma-1-es Ausztrál Nagydíjat vasárnap Melbourne-ben.

