2024. május 8, szerda - Mihály

2010. Október 08. 21:37, péntek | Helyi
Forrás: Dab.Docler

Büntetőkkel vereség Csíkszeredán

Romániában túrázik a hétvégén a Dab.Docler jégkorong csapata. Péntek este 18 órától a Csíkszereda vendége volt az újvárosi együttes, és büntetőkkel vereséget szenvedett.

Két mérkőzés elejéig Romániába költöztek az Acélbikák, ahol előbb a Csíkszereda, majd a Staeua ellen harcolhatnak a MOL Liga bajnoki pontjaiért. Az első összecsapáson már túl vannak Azariék, de sajnos bűntetőkkel vereség lett a vége. Igaz, már az eleje sem jól kezdődött, hiszen az első harmadban kétgólos előnyt szereztek a hazaiak. A folytatásban, ha nem is jó, de harcos játékkal visszakapaszkodott a mérkőzésbe a Dab., és a második játékrészben Magosi révén sikerült szépíteni.

A befejező harmadban több lehetősége volt mindkét együttesnek, de gólt szerencsére az Acélbikák szereztek, Magosi duplájával sikerült kiegyenlíteni. (2-2). A kiharcolt hosszabbításban küzdött a sokat emberhátrányban lévő újvárosi csapat, és mivel több gól nem született egyik oldalon sem, jöhetett a büntetőpárbaj. A hazaiak hibátlanul teljesítették a feladatot, a dunaújvárosiak közül viszont csak Metcalfe talált be, így a Csíkszereda nyerte az összecsapást 3-2 arányban.

Folytatás vasárnap délután a Steaua Rangers ellen.

HSC Csíkszereda – Dab.Docler 3-2 (2-0, 0-1, 0-1, 0-0, 1-0) büntetőkkel

Dab.Docler: Sevela, Hegyi, Pozsgai, Magosi 2, MacSweyn (1), Metcalfe, Varga, Lencsés (1), Kiss Á., Galanisz, Azari, Martinka, Kiss D., Virág, Szilassy, Papp V., Tőkési, Jonkl, Pavuk. Vezetőedző: J. P. MacCallum.

2024. Március 22. 08:19, péntek | Helyi