Hírek
2016. Január 03. 22:06, vasárnap |
Helyi sport
Forrás: Varga Gabriella, Tollaslabda Badminton Szakosztály Egyesület Elnöke.
Danubius KSE vidám évzáró tollaslabda-foglalkozást tartott
December 30-án a Danubius KSE vidám évzáró tollaslabda-foglalkozást tartott a Sportcsarnokban, ahol megünnepelték a 2015-ös év eredményeit.
Két lelkes tollaslabdázónk az ünnepek alatt sem tétlenkedett és 3 országos amatőr tollaslabda versenyen is megmérették magukat. A Danubius KSE szorgalmas és lelkes versenyzői Csomor Péter és kislánya a 11 esztendős Csomor-Németh Lili december 19-én Budapesten a Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Amatőr Tollaslabda versenyén szerepeltek. "B" kategóriában Csomor Péter 14.helyezett lett,"C" kategóriában Csomor-Németh Lili 12.helyezett lett. Mindketten tudtak mérkőzéseket is nyerni a népszerű versenyen. December 27-én Beigli Égető Amatőr Tollaslabda Versenyen szerepeltek Kispesten,ahol Csomor-Németh Lili női kategóriában bronzérmes lett. Január 3-án Budapesten Malacröffentő Amatőr Országos Tollaslabda Versenyt rendeztek, ahol Csomor Péter veretlenül megnyerte 5 mérkőzésen át a "C" kategóriát megnyerte.
Lelkes teljesítményükhöz gratulálunk.
Jakab János, Danubius KSE
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem felejtjük el, mit tettek a védtelen gyermekek ellen
Nem fogjuk elfelejteni, amit az előző kormány tett a védtelen gyermekek ellen - jelentette ki Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés hétfői ülésén, napirend előtt.
2026. Június 09. 13:00, kedd | Belföld
Mecser Tamás az új országos rendőrfőkapitány
Mecser Tamás rendőr dandártábornokot bízza meg az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) vezetésével Magyar Péter miniszterelnök június 8-i hatállyal - tájékoztatta a Belügyminisztérium az MTI-t hétfőn.
2026. Június 09. 12:00, kedd | Sport
Magyar-kazah - Nagy potenciállal rendelkező fiatalok lépnek pályára a kazahok ellen
Az a prioritás, hogy a finnekkel szembeni meccs utolsó 20 percében történtek ne ismétlődjenek meg kedden a kazahok elleni mérkőzésen
2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld
OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása
A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.
