Hírek
2016. Szeptember 29. 23:13, csütörtök |
Helyi
Forrás: kép: dunaujvaros.com
Divatbemutató
Divatbemutatón tekinthettük meg a Jószolgálati Otthon Közalapítvány és a Lorántffy-s diákok közös munkáit.
Saját kézzal készült ékszerek, ruhák, övek, kiegészítők. Ezeket mutatták be a Jószolgálati Otthon Közalapítvány gondozottjai.
Turkálóban vásárolt ruhát is átalakítottak, de volt, hogy egy teljesen új darab készült, illetve a Lorántffy iskola tanulói által tervezett ruhákat is megcsodálhatták az érdeklődők. Mind a ruhák, az övek, de még az ékszerek is saját készítésűek voltak, már hónapokkal ezelőtt elkezdték a közös munkát a Jószolisok és a Lórisok.
A divatbemutató napján pedig fodrásztanulók készítették el a gondozottak fizuráit, és természetesen a smink és körömfestés sem maradhatott el.
Így egy igazi divatbemutatón vehettek részt a gondozottak, ami számukra és a közönség számára is nagy élmény volt, mi sem mutatja ezt jobban, mint a vastaps, illetve az esemény végén az állva tapsolás. Megmutatták, hogy lehet részt venni egyenlő eséllyel a divat világában...
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:27, csütörtök | Helyi
BEJELENTETT MUNKAHELY NÉLKÜL, CSALÁSOKBÓL TARTOTTA FENN MAGÁT
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága befejezte a vizsgálatot egy székesfehérvári nővel szemben, akit jelentős kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntettének megalapozott gyanúja terhel.
