Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2016. December 06. 00:46, kedd | Helyi

Dobjunk egy macit a beteg gyerekeknek!

Dobjunk egy macit a beteg gyerekeknek!

Idén is a Szent Pantaleon Kórház és Rendelőintézet Gyermekosztályának javára ajánlja fel jégkorong együttesünk a “Dob egy macit” elnevezésű jótékonysági akción összegyűjtött plüssállatokat.

Jótékonysági akciót szervez a közelgő ünnepek tükrében a december 9-i, Fehérvári Titánok elleni mérkőzésre a Dunaújvárosi Acélbikák menedzsmentje. Az akció célja és lebonyolítása nem lesz ismeretlen szurkolóink számára, hiszen az elmúlt években már több hasonló jótékonysági kezdeményezése is volt együttesünknek, mely ezúttal is gyermekek napjait igyekszik szebbé varázsolni.

Arra kérjük tehát a Dunaújvárosi Acélbikák – Fehérvári Titánok elleni meccsre kilátogató drukkereket, hogy hozzanak magukkal egy-egy plüssállatot a találkozóra, s a játékokat az első hazai gól pillanatában (gól nélküli mérkőzés esetén az lefújás után) dobják be a jégre. Az így összegyűjtött játékokat a Szent Pantaleon Kórház és Rendelőintézet Gyermekosztályának javára ajánlja fel a DAB, melynek játékosai 2016. december 14-én, délután kettő órától adják át a plüssöket a beteg gyermekeknek.

Szurkolóink számára is készülünk azonban egy akcióval, azok ugyanis, akik a DAB-Titánok mérkőzésére plüssállattal érkeznek, fél áron vehetik meg belépőiket. Ráadásul a mérkőzésre kilátogató gyermekek sem maradnak ezúttal üres kézzel, hiszen aznap a Mikulás is jelen lesz a Dunaújvárosi Jégcsarnokban, puttonya pedig sok szépet és jót rejteget a jó gyermekek javára.

A kedvezményes jegyárak a plüssállattal érkezőknek: Ülő felnőtt: 750 Ft Ülő diák/nyugdíjas: 450 Ft Álló felnőtt: 450 Ft Álló diák, nyugdíjas: 250 Ft

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 15. 13:49, szerda | Helyi

INGATLANCSALÓ BŰNSZÖVETSÉG FELSZÁMOLVA

A Fejér vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói négy férfit őrizetbe vettek, ötödik társukat még keresik. A gyanúsítottak több mint 90 millió forint kárt okoztak csalássorozatukkal.

2025. Szeptember 17. 12:50, szerda | Helyi

ELFOGTÁK A KISKORÚ SÉRELMÉRE ELKÖVETETT BŰNCSELEKMÉNY GYANÚSÍTOTTJÁT DUNAÚJVÁROSBAN

A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság munkatársai szexuális erőszak bűntette miatt őrizetbe vettek egy 41 éves férfit.

2025. December 05. 07:37, péntek | Sport

Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt

A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.