2014. Augusztus 17. 09:04, vasárnap | Helyi

Dunaújváros PASE – Lombard Pápa Termál FC 1–1 (1–1)

Vezette: Fábián(dr. Varga, Theodoros, Oláh, Berke)
Dunaújváros PASE: Milinte – Gavrič, Józsi, Csehi, Szekeres, Godslove, Pascua, Petneházi, Muscat, Jakab, Orosz. Cserék: Nagy, Lázár, Böőr, Szalai, Sárközi, Urbin, Zsótér Sportigazgató: Dobos Barna
Lombard Pápa Termál FC: Szűcs –Jagodics, Nagy, Frizoni, Zulevs, Csilus, Sluka, Kenesei, Bogunovic, Csizmadia, Popin. Cserék: Marek, Waltner, Gál,Benkő, Badics, Király, Böröczky

Vezetőedző: Mátyus János

Az első félidőben Dunaújváros játszott fölényben, de a Pápa zárt védekezését nem sikerült feltörni, egészen a 34. percig, amikor Jakab kapufán csattanó labdáját nem tudták kivágni a pápai védők, és a lecsorgóra Orosz érkezett, aki közelről talált a kapuba (1-0). A vezetésnek nem örülhettünk azonban sokáig, hiszen egy magasan kapunk elé ívelt beadásra jól érkezett Nagy, aki a kapunk jobb oldalába fejelt (1-1). Az első 45 perceben mi irányítottunk, melyet a 3-0-ás szögletarány is tükröz.

A második 45 percben is fölényben játszottunk, de azt sajnos nem sikerült gólra váltani, így maradt a pontosztozkodás (1-1).