Városlista
2026. április 25, szombat - Márk

Hírek

2014. Április 08. 00:00, kedd | Helyi

Dr. Galambos Dénes: Első dolgom lesz a Dunaferr ügye- videóval

Dr. Galambos Dénes: Első dolgom lesz a Dunaferr ügye- videóval

A képen Cserna Gábor, a Fidesz helyi elnöke adja le voksát reggel, este már Dr. Galambos Dénest barátok, aktivisták, a környékbeli polgármesterek és szimpatizánsok várták, hogy gratuláljanak a képviselői mandátumához.

- Nagyon örülök, hogy a választásokon ilyen jó eredményt értünk el. Jóleső érzéssel tölt el, hogy Dunaújváros és a kerülethez tartozó 8 település bizalmat szavazott nekem - jelentette ki dr. Galambos Dénes a választási eredmény megismerését követően. - Ez az eredmény nem jöhetett volna létre összefogás nélkül. Egy komoly csapat munka következménye. Az új Országgyűlés megalakulását követően az első dolgom lesz, hogy a Dunaferr ügyét továbbvigyem, valamint, hogy megteremtsem annak a lehetőségét, hogy a következő uniós támogatási ciklusban az eltervezett újabb fejlesztésekre kerüljön sor a választókerületben.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi

Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz

Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.

2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi

Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt

Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

2026. Február 05. 10:27, csütörtök | Helyi

BEJELENTETT MUNKAHELY NÉLKÜL, CSALÁSOKBÓL TARTOTTA FENN MAGÁT

A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága befejezte a vizsgálatot egy székesfehérvári nővel szemben, akit jelentős kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntettének megalapozott gyanúja terhel.