2024. május 25, szombat - Orbán

2011. Március 07. 13:07, hétfő | Helyi

Előzés az utolsó játéknapon

Újabb győzelmet aratott a Dunaferr SE férfi röplabda csapata a középszakasz utolsó játéknapján. A begyűjtött bajnoki pontokkal Ruffing Péter együttese a tabella harmadik helyére került, és kedvezőbb helyzetből várhatja a rájátszást.

Négy vereséggel nyitott a Dunaferr SE a röplabda bajnokság középszakaszában, de az utolsó mérkőzéseken sokat javult a csapat játéka, így szép reményekkel várhatja a piros-fehér gárda a rájátszást. A középszakasz utolsó összecsapása előtt már tudták Ruffing Péter tanítványai, hogy az eredmények szerencsés alakulása miatt, egy győzelemmel előrébb léphetnek a tabellán. Ennek ellenérea Kecskemét kezdte jobban az összecsapást, és ha szoros szettbenis, de sikerült a vendégeknek begyűjteni az első játékot. A folytatásban alaposan feljavult a Dunaferr, és magabiztosan, sorozatban háromszor is sikerült szettet nyerni, így a mérkőzésen 3-1 arányú Dunaferr siker született.

A középszakaszbana harmadik helyen végzett együttesünk, és a negyeddöntőben az ellenfele a MAFC gárdája lesz.

Férfi röplabda Extraliga:

Dunaferr SE - Kalo-Méh-Kecskeméti SE 3-1 (-29, 16, 22, 18).

Jégkorong Erste Liga - Tóth Gergely Dunaújvárosban folytatja

Az előző Erste Liga-szezonban még a Budapest Jégkorong Akadémia színeiben versenyző, dunaújvárosi születésű Tóth Gergely az Acélbikák idei első szerzeménye.