Városlista
2026. június 9, kedd - Félix

Hírek

2016. Január 11. 23:44, hétfő | Helyi sport
Forrás: Boda Bence Manager, Acélbikák

Fejér megyei derbi következik

Fejér megyei derbi következik

A Dunaújvárosi Acélbikák csapata a Fehérvár AV19 otthonába látogat január 12-én, kedden a MOL Liga következő fordulójában.

A két csapat hatodszor méri össze erejét - az előző öt összecsapásból négy után a kék-fehérek, egyszer. idegenben pedig a Bikák örülhettek.

A meccs előtt Lee Gilbert, az DAB edzője így nyilatkozott:

- A legutóbb is nagyon szoros meccsen kaptunk ki a Fehérvár csapatától. Egy 4-1-es vereségen kívül mindig szoros meccseket játszottunk egymással, amiből nagyrészt a kék-fehérek jöttek ki jobban, reméljük, ez kedden megváltozik. Már csak nyolc mérkőzés van hátra az alapszakaszból, s természetesen tisztában vagyunk vele, hogy nagyon nagyon nehéz helyzetben vagyunk, ugyanakkor nem tehetjük meg, hogy kevésbé agilisen és lehorgasztott fejekkel lépjünk jégre. A három pontért utazunk!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 14:00, kedd | Belföld

OGY - Magyar Péter: nem felejtjük el, mit tettek a védtelen gyermekek ellen

Nem fogjuk elfelejteni, amit az előző kormány tett a védtelen gyermekek ellen - jelentette ki Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés hétfői ülésén, napirend előtt.

2026. Június 09. 13:00, kedd | Belföld

Mecser Tamás az új országos rendőrfőkapitány

Mecser Tamás rendőr dandártábornokot bízza meg az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) vezetésével Magyar Péter miniszterelnök június 8-i hatállyal - tájékoztatta a Belügyminisztérium az MTI-t hétfőn.

2026. Június 09. 12:00, kedd | Sport

Magyar-kazah - Nagy potenciállal rendelkező fiatalok lépnek pályára a kazahok ellen

Az a prioritás, hogy a finnekkel szembeni meccs utolsó 20 percében történtek ne ismétlődjenek meg kedden a kazahok elleni mérkőzésen

2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld

OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása

A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.