Városlista
2026. január 23, péntek - Zelma

Hírek

2017. Június 30. 07:23, péntek | Belföld
Forrás: mti

Felsővezeték-szakadás a Kaposvár-Gyékényes-Dombóvár vasútvonalon

Felsővezeték-szakadás a Kaposvár-Gyékényes-Dombóvár vasútvonalon

Fa dőlt a vasúti felső vezetékre Szenta és Somogyszob között, a helyreállítás idejére lezárták a szakaszt csütörtök este, pótlóbuszok járnak - tájékoztatta a Mávinform az MTI-t.

A személyvonatok helyett Csurgó és Somogyszob között pótlóbuszok közlekednek, várhatóan a péntek hajnali órákig. A Somogyszob és Gyékényes közötti szakaszon a Somogy InterCity helyett szintén pótlóbusz viszi az utasokat.

FRISSÍTÉS:

Szenta és Somogyszob között péntek hajnalra helyreállították a csütörtök este megrongálódott felsővezetéket, az utasoknak már nem kell vonatpótló buszokkal utazniuk, a menetrendszerű vonatközlekedés péntek hajnaltól helyreállt

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld

Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között

Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon

2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be

Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.