Hírek
2020. Január 27. 09:53, hétfő |
Külföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Gázriasztófegyvert és lőszert találtak a pénzügyőrök Röszkén
Egy gázriasztó-lőfegyvert és 195 lőszert találtak a pénzügyőrök egy osztrák autó ellenőrzésekor Röszkén - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) hétfőn az MTI-t.
Némedi-Varga Éva, a NAV Csongrád Megyei Adó- és Vámigazgatóságának sajtóreferense közölte: a szigorított ellenőrizésre kiválasztott gépkocsiból, a sofőrülés előtti szőnyeg alól egy török gyártmányú gázriasztó-lőfegyver került elő. A kocsi hátsó ajtóinak tárolórekeszeiből pedig 195 kilenc milliméteres gázriasztólőszert pakoltak ki a pénzügyőrök - ismertette.
A NAV a fegyvert és a lőszereket feljelentéssel átadta a rendőrségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 10:00, kedd | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: az iráni katonai konfliktus "nagyon hamar" véget érhet
Donald Trump szerint az iráni katonai konfliktus \"nagyon hamar\" véget érhet - az amerikai elnök Floridában tartott sajtótájékoztatóján értékelte közel-keleti fejleményeket helyi idő szerint hétfőn este.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Külföld
A kutyát csóváló farok hasonlattal írta le Ukrajna és az EU viszonyát az energiaválságban az orosz elnök
2026. Március 07. 13:00, szombat | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump: az amerikai hadiipar megnégyszerezi a különleges osztályú fegyverzet gyártását
Az Egyesült Államok hadiipari vállalatai megnégyszerezik a különleges osztályú fegyverzet gyártását - közölte Donald Trump amerikai elnök, miután a Fehér Házban fogadta a védelmi ipar legnagyobb cégeinek vezetőit pénteken.
2026. Március 07. 08:48, szombat | Külföld
Izraeli Védelmi Erők: 80-nál is több vadászbombázóval támadta Izrael Iránt
Izrael szombaton hajnalban több katonai célpont ellen hajtott végre légicsapást Iránban. A támadás során kulcsfontosságú létesítményeket vettek célba, köztük egy földalatti ballisztikusrakéta-gyárat és egy katonai akadémiát.

