Városlista
2026. január 23, péntek - Zelma

Hírek

2014. Január 10. 15:18, péntek | Kék hírek
Forrás: MTI Fotó: Sóki Tamás

Gyermekgyilkosság - Jogerősen is tényleges életfogytiglant kaptak Szita Bence gyilkosai

Gyermekgyilkosság - Jogerősen is tényleges életfogytiglant kaptak Szita Bence gyilkosai

A bíró nem engedélyezte a vádlottakról felvétel készítését a tárgyalóteremben.

Krémer László tanácsvezető bíró indokolja az ítéletet a Bogdán József elsőrendű, Kertész József másodrendű és Polcz Erika harmadrendű vádlott ellen előre kitervelten, nyereségvágyból, különös kegyetlenséggel, tizennegyedik életévét be nem töltött személy ellen elkövetett emberölés bűntette miatt, a 11 éves Szita Bence meggyilkolásának ügyében indult büntetőper másodfokú tárgyalásán a Pécsi Ítélőtábla tárgyalótermében 2014. január 10-én. A bíróság helybenhagyta a vádlottakra első fokon kiszabott tényleges életfogytiglani szabadságvesztést.

Címkék: Gyermekgyilkosság

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek

A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!

Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.

2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek

ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma

A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma

2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek

A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.

2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek

Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben

Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen