2024. május 18, szombat - Erik, Alexandra

2011. Március 05. 20:22, szombat | Helyi

Győzelemmel indult a tavasz Pálhalmán

Jó játékkal, magabiztos győzelmet aratott a Dunaújváros-Pálhalma Agrospeciál SE labdarúgó csapata az NB III-as bajnokság Duna csoportjának rajtján.

Az éllovas Pálhalma a tavaszi szezon nyitányán Budafokra látogatott. A dunaújvárosi csapat esélyeshez méltóan kezdte az idényt, és az első percektől fölénybe került a vendéglátó együttessel szemben. A vendégek taktikus játékának a 23. percben meg is lett az eredménye, Márki révén megszerezte a vezetést a Pálhalma. A jó játék tovább tartott az első félidő végéig, és Kerek góljával sikerült megduplázni a különbséget. A második játékrészben újabb Kerek gólnak örülhetett Nagy Zoltán vezetőedző csapata (0-3), és ezzel gyakorlatilag el is dőlt az összecsapás. A 73. percben ugyan még szépített a Budafok, de ez már csak az eredmény kozmetikázására volt elég.

Budafoki LC – Dunaújváros-Pálhalma Agrospeciál SE 1-3 (0-2)
DPASE: Vörös – Szabó, Pénzes, Márki (Bartha 73.), Huber (Szili 86.), Sztanó, Berényi, Kerek (Idei 90.), Dudás, Rottman, Cséza. Edző: Nagy I. István.
Gólszerző: Dobesch, illetve Márki, Kerek (2)