Hírek
2014. Július 30. 20:53, szerda | Helyi
Gyújtogattak a tetőn
Nem volt jó vicc!
Tűzesethez riasztották a Dunaújvárosi Tűzoltókat. A Martinovics utcában lévő 10 emeletes ház liftgépházánál újságpapírokat és műanyag palackokat gyújtott meg két kiskorú.
Az esetre egy arra sétáló figyelt fel, aki aztán hívta a tűzoltókat. Az elkövetők nem a társasházban laktak, hanem a szomszédos lépcsőházban.
Végh Ferenc kirendeltségvezető, Dunaújvárosi Tűzoltóság elmondta, hogy jelentős kár nem lett , mert az egységek időben kiértek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 09:39, péntek | Helyi
A MAGYAR AUTÓKLUB FEJÉR VÁRMEGYEI RENDŐRÖKET JUTALMAZOTT
Év végi köszönet a közös munkáért.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 23. 07:17, péntek | Bulvár
Oscar-díj - Ryan Coogler Bűnösök című filmje történelmet írt minden idők legtöbb, 16 jelölésével
Ryan Coogler bluesos hangulatú vámpír eposza, a Bűnösök című film kapta minden idők legtöbb, 16 jelölését az amerikai filmakadémia díjaira csütörtökön Los Angelesben.
