Hírek
2021. Február 12. 09:51, péntek |
Belföld
Forrás: mti/fotók: MTI/Mihádák Zoltán
Hajóbaleset történt a Dunán
A fővárosi Rákóczi híd pillérének ütközött egy uszály pénteken kora reggel a Dunán - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Kisdi Máté azt mondta, hogy a hajó nem sérült meg komolyabban és a hídpillérben sem okozott nagyobb kárt. Az uszály rakománya között nem volt veszélyes anyag - tette hozzá.
Tudatta, hogy az uszály jelenleg is a hídnál vesztegel, a társhatóságok dolgoznak a fennakadás megszüntetésén.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.
2026. Január 30. 07:04, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: érkezik a hathavi fegyverpénz
A honvédelmi miniszter tájékoztatása szerint január utolsó munkanapján, január 30-án fizetik ki az arra jogosult katonáknak a hathavi illetményüknek megfelelő fegyverpénzt.
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
