Városlista
2026. január 23, péntek - Zelma

Hírek

2018. Október 01. 07:22, hétfő | Belföld
Forrás: mti / MTI Fotó: Mihádák Zoltán

Halálos baleset történt az M0-snál

Halálos baleset történt az M0-snál

Összeütközött két személygépkocsi az 1-es főút és az M0-s autóút csomópontjában, az M0-sra vezető ágon vasárnap este, a balesetnek négy sérült mellett egy halálos áldozata is van

- közölte a rendőrség és az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).

A rendőrök teljes útlezárás mellett kezdték meg a Törökbálint magasságában történt baleset helyszínelését. Az arra közlekedők nem tudnak az M0-ás autóútról ráhajtani az 1-es számú főútra, illetve az 1-es számú főútról az M0-ás autóútra.

A balesethez a műszaki mentés céljából a törökbálinti hivatásos tűzoltókat riasztották.

A két autó egyelőre tisztázatlan okból és körülmények között ütközött össze.

Címkék: halálos baleset, M0

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld

Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között

Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon

2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be

Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.