Hírek
2017. December 05. 17:15, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázolt egy embert a vonat Pilis és Vecsés között
Halálra gázolt egy embert egy Szegedre tartó InterCity Pilis és Vecsés között, Pest megyében kedd délután; a szolnoki és a szegedi vonalon egyes vonatok várhatóan 20-40 percet késnek
- közölte a Mávinform a vasúttársaság honlapján. Azt írták: a vonat egy tiltott helyen átkelő embert gázolt el, aki a helyszínen meghalt.
Lezárták az egyik vágányt a hatósági helyszínelés idejére, a másikon lassabban közlekednek a vonatok, ez okozza a késéseket a Budapest-Cegléd-Szolnok és a szegedi vonalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 13:00, kedd | Belföld
Mecser Tamás az új országos rendőrfőkapitány
Mecser Tamás rendőr dandártábornokot bízza meg az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) vezetésével Magyar Péter miniszterelnök június 8-i hatállyal - tájékoztatta a Belügyminisztérium az MTI-t hétfőn.
2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld
OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása
A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.
2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld
Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében
Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.
2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld
OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.
