Városlista
2026. július 25, szombat - Kristóf, Jakab

Hírek

2021. Április 19. 08:52, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Harmadik emeleti lakásban termesztett drogot

Harmadik emeleti lakásban termesztett drogot

Egy lakásban felállított sátorban termesztették a marihuánát.

Kábítószer-kereskedelemmel gyanúsít a Budapesti Rendőr-főkapitányság XI. Kerületi Rendőrkapitányság egy férfit és egy nőt. A rendőrök április 14-én bejelentést kaptak arról, hogy egy Etele úti, harmadik emeleti lakásból erős kábítószer illat árad – közölte a rendőrség.

A kiérkező rendőrök a lakásban egy kis sátrat találtak, amiben 64 tő marihuánát neveltek a tulajdonosok. A nyomozók lefoglaltak továbbá a kábítószer előállításához, adagolásához és árusításához használt eszközöket is.

A XI. Kerületi Rendőrkapitányság nyomozói a tulajdonosokat, a 43 éves P. Tamást és a 27 éves P. Katalint elfogták, előállították és kábítószer-kereskedelem bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki. A párt őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél

Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.

2026. Július 25. 09:38, szombat | Belföld

Gajdos László átfogó vizsgálatot rendelt el a hatvanpusztai telepen az állattartási szabályok betartása ügyében

Az élő környezetért felelős miniszter átfogó vizsgálatot rendelt el a Bicske és Hatvanpuszta közötti telepen tartott zebráknál az állattartási körülmények és a szabályok betartása ügyében.

2026. Július 25. 09:37, szombat | Belföld

Kapitány István: a Suzuki 76 milliárdos fejlesztésre készül Esztergomban

A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti - közölte a gazdasági és energetikai miniszter pénteken a Facebook-oldalán.

2026. Július 25. 07:00, szombat | Belföld

Semjén Zsolt: a KDNP akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja és minden verzióra készen áll - mondta Semjén Zsolt, a KDNP elnöke pénteken Tusnádfürdőn újságíróknak.