2024. április 18, csütörtök - Andrea

2010. Augusztus 18. 11:34, szerda | Helyi

Harmincnyolc az Újbudának

A férfi csapatunk mellett a Dunaferr női kézilabda csapata is felkészülési mérkőzést játszott. Kiss Szilárd együttesének jóval könnyebb dolga volt, mint a fiúknak, Radulovicsék 38-25 arányban kiütötték az Újbudát.

A Dunaújvárosi NKKSE együttese is sorra játssza edzőmérkőzéseit az őszi szezonra való felkészülés jegyében. Ezúttal az Újbuda a volt a soros ellenfél, mely nem késztette teljes erőbedobásra Nagy Ivettéket. Már a félidő is ötgólos, 19-14 arányú vezetést hozott. A második félidőben is folytatódott a góleső, és a vége 38-25 arányú győzelem lett.

Dunaújvárosi NKKSE-Újbuda 38-25 (19-14)