Városlista
2026. január 23, péntek - Zelma

Hírek

2017. Május 23. 20:49, kedd | Kék hírek
Forrás: Kiss Z. Edward r. őrnagy FM RFK szóvivő

Három elkövető három üzlet

Három elkövető három üzlet

Egy székesfehérvári bevásárlóközpont üzleteiből három férfi kozmetikai és ruházati termékeket lopott el.

Székesfehérváron, egy bevásárlóközpontból kértek rendőri segítséget 2017. május 22-én a déli órában. A helyszínre érkező járőrök a Kiskút útján ellenőrizték azt a három férfit, akik a közelben lévő üzletekből kozmetikai és ruházati termékeket vittek el fizetés nélkül, majd személygépkocsival próbáltak meg elmenekülni. A rendőrök a 26 éves sárosdi, a 21 és 23 éves székesfehérvári lakosokat elfogták, a Székesfehérvári Rendőrkapitányságra előállították, ahol a nyomozók lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki őket.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 22. 07:36, csütörtök | Kék hírek

A Netflix nevében is próbálkoznak a csalók - Ne dőljön be!

Az elmúlt napokban több bejelentés is érkezett, mert a csalók egy népszerű televíziós szolgáltató nevében előfizetéseket kötöttek, felhasználva a sértettek nevét, bankkártyaadatait.

2026. Január 07. 07:52, szerda | Kék hírek

ORFK: a hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a balesetek száma

A hétfői havazásban csaknem háromszorosára nőtt a közúti közlekedési balesetek száma

2025. December 31. 07:33, szerda | Kék hírek

A NAV nevével visszaélve támadnak adathalász csalók

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) nevével visszaélve támadnak az adathalászatra specializálódott csalók, akik adó-visszatérítés lehetőségével kecsegtetik áldozataikat - közölte az adhatóság kedden az MTI-vel.

2025. December 21. 10:03, vasárnap | Kék hírek

Újabb gyanúsított a Szőlő utcai ügyben

Rendész bántalmazott a napokban egy fiatalkorú fogvatartottat a Budapesti Javítóintézetben, ezzel az úgynevezett Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma kilencre emelkedett a Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészségen