2024. május 5, vasárnap - Györgyi

2010. Október 31. 13:44, vasárnap | Helyi

Háromból egy sikerült

Nem zárták túl jól a szombati játéknapot a dunaújvárosi csapatsportágak képviselői. A női vízilabdások szoros mérkőzésen győztek a Szentes gárdája ellen, de a női kézilabdások Váctól, míg a férfi röplabdázók Kazincbarcikátó

Nagy csatát, és dunaújvárosi győzelmet hozott a két veretlen női vízilabda együttes csatája a Fabó Éva sportuszodában. A Dunaújvárosi Főiskola-DVCSH-Corner Ékszer gárdája az első játékrészben egy gólos előnyt szerezett, melyet a félidőre is megőrzött. A folytatásban még egy találattal sikerült növelni az előnyt, így a végén 10-8 arányban diadalmaskodtak Mihók Attila tanítványai.

Dunaújvárosi Főiskola – Szentes 10-8 (1-2, 2-2, 3-2, 4-4)

Kevésbé voltak szerencsések a Dunaújvárosi REK női kézilabda csapatának játékosai. A Vác elleni mérkőzés első tíz percében még vezettek Radulovicsék, de a folytatásban átvette a vezetést a vendég együttes és háromgólos előnnyel fordultak. A második félidőben sikerült még egyszer feljönnie a dunaújvárosi hölgykoszorúnak, de az 50. perc után Tóth Tímea vezetésével újra elhúzott a Vác, és hat találattal megnyerte az összecsapást.

Dunaújváros REK - Vác 29–35 (15–18)

A Kazincbarcikán vendégszereplő férfi röplabda csapatunk is elszenvedte második vereségét a bajnokságban. Az első szettben magabiztosan győzött a vegyész csapat, majd a folytatásban hiába tudta szorossá tenni a Dunaferr a játszmákat, a vége 3-0 arányú hazai siker lett.

Kazincbarcika – Dunaferr SE 3-0