Hírek
2015. Szeptember 13. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
Hetven éves férfi rabolt csuklyában Salgótarjánban
Egy csuklyát viselő 70 éves férfi tört be Salgótarjánban egy családi házba szombaton, az elkövetőt egy órán belül elfogták - közölte az MTI-vel a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Dankóné Nagy Éva elmondta: a salgótarjáni rendőrkapitányságon személyesen tett bejelentést hajnalban egy idős férfi, mert családi házának szobaablakát egy fején fekete csuklyát viselő ismeretlen benyomta, a szekrényen elhelyezett pénzét ellopta. A mozgásra felébredő sértettet a tettes fojtogatni kezdte és további pénzt követelt tőle, majd a lakás ablakán keresztül elmenekült. A rendőrök azonnal megkezdték az adatgyűjtést, és otthonában elfogták az elkövetéssel gyanúsított 70 éves T. Gábort. Kabátja zsebében megtalálták az ellopott pénzt, valamint lefoglalták a bűncselekmény elkövetéséhez használt kötött sapkát és kesztyűt is.
A szóvivő közölte: a férfit, aki beismerő vallomást tett, őrizetbe vették és kezdeményezik előzetes letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
