Hírek
2017. December 02. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Huszonöt millió forint gyűlt össze világsztárok dedikált macijaival
Huszonötmillió forintos rekordösszeg gyűlt össze a VII. Jótékonysági Maci Aukción, amelyen Jennifer Lawrence, Jamie Foxx és Ashton Kutcher amerikai színészek dedikált plüssmedvéi is új gazdára találtak.
A Fogadj Örökbe Egy Macit Alapítvány idei jótékonysági árverésének felajánlásai közül Jennifer Lawrence Oscar-díjas amerikai színésznő és Jamie Foxx amerikai színész dedikált plüssmackói 1-1 millió forintért, míg Ashton Kutcher medvéje 650 ezer forintért kelt el - közölte az alapítvány pénteken az MTI-vel.
A közlemény szerint az idei aukción a világsztárok felajánlásai ellenére a magyar hírességek személyes tárgyai sokkal népszerűbbek voltak.
A Dargay Attila özvegye által felajánlott tárgyak 3 millió forintért találtak új gazdára, de ugyanennyiért keltek el Lovasi András és Nyilasi Tibor medvéi és személyes tárgyai is. Emellett milliós nagyságrendben árverezték el a Péterfy Bori, Charlie, Deák Bill Gyula, Deák Kristóf és Mácsai Pál által felajánlott plüssmedvéket is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
