Hírek
2017. Július 26. 05:02, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Igencsak három különböző koncertet rendeznek idén a Balaton közepén
A Stereo MC\'s brit hiphop csapat, az Alma együttes és a Tankcsapda ad koncertet idén a Balaton közepén, a Nagyon Balaton rendezvénysorozat keretében megvalósuló kompkoncerteken.
A koncertek az Alma zenekar esetében egy, a másik két előadónál két komp fedélzetén zajlanak. A vízi járművekre Tihanyban lehet felszállni és a vízen kapcsolódnak össze, majd a koncertek végén kiteszik az utasokat - közölték a szervezők az MTI-vel.
A 2014 óta futó kompkoncertek első nemzetközi előadójaként fellépő Stereo MC's július 28-án zenél a Balatonon, az Alma zenekar augusztus 25-én száll vízre, a Tankcsapda pedig szeptember 16-án lép fel.
A koncertek után a kompok Szántódon és Tihanyban is kikötnek, így mindkét oldalon lehetőség van a kiszállásra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
