Hírek
2015. November 18. 22:12, szerda |
Helyi
Forrás: Pongrácz Brigitta, Intercisa Múzeum
Intercisa Múzeum - újságcikket keresnek!
Az Intercisa Múzeum azzal a kéréssel fordul Dunaújváros lakosságához, hogy az otthonukban fellelhető újságokat, amiben az Intercisa Múzeummal kapcsolatos publikáció megtalálható, adományozzák a múzeumnak.
Amennyiben nincs szükségük azokra az újságokra, vagy cikkekre kérik, szíveskedjenek eljuttatni a részünkre. Archiválni szeretnék a rólunk készült anyagokat, ezzel nagyon sokat segítenének a Múzeum dolgozóinak.
Személyesen leadható az újság a Múzeum portáján a nyitvatartási időben, vagy postai levélküldemény formájában.
Cím: Intercisa Múzeum, 2400 Dunaújváros, Városháza tér 4.
Kronászt Margit vagy Pongrácz Brigitta.
Postai levélküldeményen kérik feltüntetni a jeligét: Archiválás
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:27, csütörtök | Helyi
BEJELENTETT MUNKAHELY NÉLKÜL, CSALÁSOKBÓL TARTOTTA FENN MAGÁT
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága befejezte a vizsgálatot egy székesfehérvári nővel szemben, akit jelentős kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntettének megalapozott gyanúja terhel.
