Városlista
2026. január 23, péntek - Zelma

Hírek

2019. Július 12. 11:07, péntek | Belföld
Forrás: mti

Ismét megdőlt a hidegrekord

Ismét megdőlt a hidegrekord

Péntekre virradóra ismét megdőlt a hidegrekord – közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat a Facebook-oldalán.

Mint írták, a felhősebb Dunántúlon 17-18 fokot mutattak a hőmérők hajnalban, míg az ország „jégvermében”, Zabaron 3,8 fokon állt be a minimumhőmérséklet. Ilyen alacsony értéket ezen a napon még soha nem mértek.

Az előrejelzés szerint pénteken a legmagasabb nappali hőmérséklet 20 és 26 fok között várható. Késő estére 14 és 20 fok közé hűl le a levegő.

Legutóbb szerdán dőlt meg a minimumhőmérsékleti rekord. Akkor, ugyancsak Zabaron, 3,5 Celsius-fokot mértek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld

Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között

Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon

2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be

Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.