Hírek
2014. Január 16. 23:02, csütörtök | Helyi
Itt az influenza
Legalább két hét, mire védettek lehetünk az influenza elleni védőoltással. Így még éppen időben vagyunk, hogy beadassuk magunknak a vakcinát.
Ugyan még nincs járvány, de az influenzaszerű megbetegedések száma nő, így éppen az utolsó napokban vagyunk, hogy a járvány kitörése előtt kialakulhasson a védettségünk.
Megyénkben jelenleg az influenzaszerű megbetegedéssel orvoshoz fordulók aránya még jelentősen a járványos küszöb alatti, az előző héthez képest azonban közel kétszeres emelkedést mutat. Az elkövetkezendő hetekben a betegek számának emelkedése várható.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.
