2024. április 25, csütörtök - Márk

2010. Október 13. 07:50, szerda | Helyi
Forrás: Dab.Docler

Jégre tett Jegesmedvék

Sikerült megszakítani a rossz sorozatát a Dab.Docler jégkorong csapatának. A MOL Liga tegnap esti fordulójában a Dunaújvárosi Jégcsarnokban győzték le az Acélbikák a Miskolci Jegesmedvéket.

A sorozatban elszenvedett három vereség után szépen indult a Miskolc elleni összecsapás. Először Metcalfe helyezett az üres kapuba, majd Azari kettőre növelte az előnyt. Szerencsére nem álltak le az Acélbikák, és még az első játékrészben MecSweyn és Metcalfe is betalált, így bő negyedóra alatt 4-0 volt az állás.

A második harmadban viszont a Miskolc kezdett jobban, és két gólt ütve visszatértek a mérkőzésbe. A harmad végén még egy gólváltás történt a két csapat között, így a hajrának két találatnyi Dab. előnnyel vágtak neki a csapatok. A záró játékrészben Varga bombája megnyugtatta a hazaiakat, (6-3) a Jegesmedvék erejéből viszont már csak egy szépítő találatra futotta. Az első harmad jó játéka elég volt az bajnoki pontok begyűjtéséhez. A következő mérkőzés Dab.Docler – VASAS HC, 2010. 10. 15-én pénteken, 18 órakor a Dunaújvárosban.

Dab.Docler – Miskolci JJSE 6-4 (4-0, 1-3, 1-1)

Dab.Docler: Sevela, Hegyi, Pozsgai, Metcalfe 2 (1), MacSweyn 1 (1), Magosi (2), Varga 1, Pavuk (1), Kiss Á., Galanisz 1 (1), Azari 1, Martinka, Tőkési, Papp V. (1), Szilassy, Virág (1), Jonkl, Becze (kapus). Vezetőedző: J. P. MacCallum.