Hírek
2017. Július 05. 09:26, szerda | Helyi
Jöhet a jubileumi DUDIK
Cserna Gábor polgármester sikeresnek ítélte Dunaújváros fesztiválját a Dudikot. A kilencedik rendezvény tanulságairól a és a következő jubileumi év terveiről Kővári Dániel HÖK elnökkel tartott sajtótájékoztatót.
Jól szervezett, s a szponzorok támogatásának hála közel nyereséges volt az idei Dudik -hangzott el a tájékoztatón.
Cserna Gábor polgármester hangsúlyozta, hogy városunk fontosnak tartja a rendezvényt,amely az idén 10.000 látogatót vonzott, s már most elkötelezte magát a jövő évi 10. megrendezése mellett. Kővári Dániel úgy vélte, hogy a tapasztalatok levonását követően már most elkezdik összeállítani a jövő évi programot, amelynek az időpontja is már megvan, június 14-17 között rendezik meg. Kővári Dániel a HÖK elnöke emondta, az idei fesztiválon a Belga és Majka koncertje volt a legnépszerűbb, a Wellhello fellépése előtt azonban közel háromszázan indultak haza. A jövő évi zenei kínálat összeállításánál mindenképpen figyelembe veszik az idei buli tapasztalatait és folyamatosan felmérik majd az igényeket. A sajtótájékoztató végén Cserna Gábor egy ajándékcsomagot adott át Kővári Dánielnek, és az egyetemi szervezőcsapatnak, megköszönve ezzel munkájukat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:27, csütörtök | Helyi
BEJELENTETT MUNKAHELY NÉLKÜL, CSALÁSOKBÓL TARTOTTA FENN MAGÁT
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága befejezte a vizsgálatot egy székesfehérvári nővel szemben, akit jelentős kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntettének megalapozott gyanúja terhel.
