Hírek
2013. November 28. 13:45, csütörtök | Helyi
Jövőre tovább csökkennek a Fejér megyei családok terhei is
Sajtóközleményt adott ki a Fidesz Dunaújvárosi Szervezete, amely a következő:
2014-ben tovább csökkennek a dunaújvárosi családok terhei is. A rezsicsökkentéssel évente 100 ezer forintot tudnak megspórolni a családok, emellett tovább csökken a kiskeresetű családok adója, így több marad a fizetésből.
A családi adórendszer kibővítésével jövőre 270 ezer kiskeresetű család zsebében több ezer, de akár több tízezer forinttal több marad. Az érintett családok először januári fizetésükkel, tehát februárban érzékelhetik majd azt, hogy a nettó fizetésük magasabb lesz.
A legalacsonyabb jövedelmű családoknak zsebében gyakorlatilag benne marad a bruttó jövedelme. Ez egy két gyermeket nevelő, bruttó 90 ezer forintos összjövedelemmel rendelkező család esetében azt jelenti, hogy havonta 5600 forinttal lesz több a család jövedelme. Három gyermek esetében, bruttó 100 ezer forintos kereset esetén havi nettó 17 ezer forinttal több marad a családi kasszában. 200 ezer forintos bruttó jövedelem mellett havi 34 ezer forinttal gazdálkodhatnak többől.
Januártól jön a gyed extra, amely jelentősen segíteni fogja a kisgyermekes édesanyák foglalkoztatását és a család megélhetését. 2014 a pénzügyi rezsicsökkentés éve is lesz. Januártól ingyenes lesz havi két készpénzfelvétel 150 ezer
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:27, csütörtök | Helyi
BEJELENTETT MUNKAHELY NÉLKÜL, CSALÁSOKBÓL TARTOTTA FENN MAGÁT
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága befejezte a vizsgálatot egy székesfehérvári nővel szemben, akit jelentős kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntettének megalapozott gyanúja terhel.
