Hírek
2015. December 21. 07:42, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Két ember szenvedett szén-monoxid-mérgezést Nyíregyházán
Két ember szenvedett szén-monoxid-mérgezést vasárnap este Nyíregyházán, mindkettejüket kórházba vitték a mentők - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Dóka Imre elmondta, hogy a szén-monoxid-mérgezést egy kétszintes társasházban az egyik lakás fürdőszobai vízmelegítője okozta. A mérgező gáz jelenlétét a levegőben a nyíregyházi tűzoltók is kimutatták műszereikkel.
A tűzoltók a gázt elzárták, átszellőztették a lakást és értesítették a gázszolgáltató cég szakembereit. A lakásból egy fiatal nőt és egy gyermeket vittek kórházba a mentők további vizsgálatokra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Enyhít szorításán a fagy és többfelé várható csapadék a hétvégén
2026. Január 23. 07:14, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: nem tartozik Ukrajnára, hogy mire költjük magyar adófizetők pénzét
2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld
Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között
Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon
2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be
Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.
