Hírek
2011. Október 18. 15:12, kedd | Helyi
Két lány verekedett össze Ercsin
Egymás haját tépték egy korábbi vita miatt
Garázdaság miatt indult büntetőeljárás az Ercsi Rendőrőrsön egy vasárnap kora délutáni incidens miatt, melynek során két fiatal nő egymásnak esett. A dulakodást követően a lányok családtagjai között is vita alakult ki, azonban a helyszínre érkező járőröknek sikerült megakadályozniuk, hogy mások között is tettlegességre kerüljön a sor. Az eset az Ercsi Kárpáthy utcában történt, ahol először szóváltás alakult ki a két lány között, később azonban már egymás haját tépték, illetve többször meg is ütötték egymást. Mindketten nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedtek, vallomásaikban egymásra fogták a történteket, vélhetően egy korábbi vita miatt alakult ki a verekedés, aminek hátterében szerelemféltés áll. a 18 és a 20 éves lány szabadlábon védekezhet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
