Hírek
2022. Február 14. 09:13, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Kigyulladt egy műanyagfeldolgozó cég üzemcsarnoka Pécsen
Teljes terjedelmében ég egy műanyagfeldolgozó vállalat 3500 négyzetméteres üzemcsarnoka Pécsen - közölte a Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Horváth Nikolett Csilla elmondta, hogy a külvárosban álló létesítményben éjszaka keletkezett tűz, amelyhez a pécsi, a komlói és a siklósi hivatásos tűzoltókat riasztották.
A negyven tűzoltó 13 járművel érkezett, és folyamatosan oltja a tüzet. Sikerült megakadályozniuk, hogy a lángok tovább terjedjenek.
Az elsődleges információk szerint nem sérült meg senki - közölte.
A katasztrófavédelem mobil laborja folyamatosan méri a levegő összetételét, további intézkedést szükségessé tevő káros anyagot eddig nem talált.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 15. 06:38, hétfő | Belföld
OGY - Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását a parlament
Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását az Országgyűlés hétfőn.
2026. Június 14. 15:00, vasárnap | Belföld
Elstartolt Sármellékről az első antalyai charterjárat
A török Tailwind légitársaság által üzemeltetett Boeing 734-es felszállásával indult el szombaton Sármellékről az Itaka Magyarország első antalyai charterjárata.
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 24. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít
