Hírek
2023. Március 07. 07:36, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Lovaskocsival karambolozott egy autó Ceglédnél, a hajtó meghalt
Lovaskocsival karambolozott egy autó hétfő este Cegléd külterületén, a balesetben a szekeret hajtó férfi életét vesztette - közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A tájékoztatás szerint egy férfi autójával hátulról ütközött neki a lovaskocsinak, a szekeret hajtó ceglédi férfi az ütközés következtében az árokba esett és sérüléseibe a helyszínen belehalt. Utasa nem sérült meg.
A baleset körülményeit vizsgálja a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél
Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 25. 09:38, szombat | Belföld
Gajdos László átfogó vizsgálatot rendelt el a hatvanpusztai telepen az állattartási szabályok betartása ügyében
Az élő környezetért felelős miniszter átfogó vizsgálatot rendelt el a Bicske és Hatvanpuszta közötti telepen tartott zebráknál az állattartási körülmények és a szabályok betartása ügyében.
2026. Július 25. 09:37, szombat | Belföld
Kapitány István: a Suzuki 76 milliárdos fejlesztésre készül Esztergomban
A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti - közölte a gazdasági és energetikai miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Július 25. 07:00, szombat | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja és minden verzióra készen áll - mondta Semjén Zsolt, a KDNP elnöke pénteken Tusnádfürdőn újságíróknak.
