Hírek
2011. November 07. 14:21, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Már csak párat kell aludni, és indul a Télapó Expressz
Újra indul decemberben a Télapó Expressz a budapesti Vasúttörténeti Parkba: a különleges programra kicsik és nagyon jelentkezését egyaránt várják a szervezők.
A Nyugati pályaudvarról induló "expressz" a parkba szállítja a családokat, ahol a Grim-Busz Színház műsorával várják majd a gyerekek a Mikulást, aki a program végén csomagokkal megpakolt zsákjával, ünnepi ruhába öltöztetett hajtányon érkezik a csarnokba - adták hírül a szervezők.
A nosztalgia kocsikkal közlekedő szerelvény december 3-án és 4-én délelőtt fél tízkor és délután fél négykor indul a Nyugati pályaudvarról. A különleges utazással egybekötött programra a jegyek korlátozott számban, elővételben válthatók a MÁV Nosztalgia Irodában (a Nyugati pályaudvar 10-es vágánya mellett) és a Vasúttörténeti Park pénztárában.
A jegy ára magában foglal egy retúr vonatjegyet a pályaudvar és a park között, egy ajándékcsomagot és belépőt a parkba, valamint az előadásra.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél
Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 25. 09:38, szombat | Belföld
Gajdos László átfogó vizsgálatot rendelt el a hatvanpusztai telepen az állattartási szabályok betartása ügyében
Az élő környezetért felelős miniszter átfogó vizsgálatot rendelt el a Bicske és Hatvanpuszta közötti telepen tartott zebráknál az állattartási körülmények és a szabályok betartása ügyében.
2026. Július 25. 09:37, szombat | Belföld
Kapitány István: a Suzuki 76 milliárdos fejlesztésre készül Esztergomban
A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti - közölte a gazdasági és energetikai miniszter pénteken a Facebook-oldalán.
2026. Július 25. 07:00, szombat | Belföld
Semjén Zsolt: a KDNP akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja
A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja és minden verzióra készen áll - mondta Semjén Zsolt, a KDNP elnöke pénteken Tusnádfürdőn újságíróknak.
