2024. május 3, péntek - Tímea

2010. November 05. 12:11, péntek | Helyi

Megállíthatatlanok!

Sorozatban ötödik bajnoki mérkőzésén is győzött a Dunaújvárosi Főiskola-DVCSH-Corner Ékszer női vízilabda csapata. Mihók Attila tanítványai ezúttal Szegedről hozták haza a bajnoki pontokat.

A mérkőzés elején meglepetésre a szegei csapat kezdett jobban, és az első negyed után még vezetésre állt. A folytatásban lassan magára találtak a főiskolás lányok, és a félidőre felhozták a mérkőzést döntetlenre. (5-5) A harmadik negyedben végre Primászék kerültek előnybe, és sikerült elúzni két góllal. Az utolsó játékrészben már csak az előnyét tartotta a dunaújvárosi gárda, és ha nehezen is, de végül győzött 13-11 arányban.

Szeged – Dunaújvárosi Főiskola 11-13 (2-1, 3-4, 3-5, 3-3)
DF-DVCSH-CÉ: Kasó, Primász 5, Keszthelyi 3, Menczinger 1, Huszka, Poszkoli 2, Berta. Csere: Ács, Polák, Kovács, Zsámbok 2, Papalexisz. Vezetőedző: Mihók Attila.