Városlista
2026. január 23, péntek - Zelma

Hírek

2019. Február 28. 19:14, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Mérséklődik a meleg március első napjaiban

Mérséklődik a meleg március első napjaiban

Mérséklődik a meleg március első napjaiban, többfelé 10 fok alatti maximumok lesznek. Emellett változékonyabb lesz az időjárás, helyenként eső, zápor is várható

- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-hez.

Pénteken, március elsején szórványosan várható kisebb eső, zápor. Főként a Dunántúlon és a középső országrészben többfelé megerősödik a szél. A leghidegebb órákban mínusz 1 és plusz 9, napközben plusz 9 és 16 fok között alakul a hőmérséklet.

Szombaton a Dunántúl nyugati részén helyenként, másutt legfeljebb néhol valószínű kisebb eső, zápor. Kezdetben még többfelé megélénkül, néhol meg is erősödik a szél, majd mérséklődik a légmozgás. A minimumhőmérséklet mínusz 3 és plusz 5, a maximumhőmérséklet plusz 5 és 12 fok között alakul.

Vasárnap elszórtan alakulhat ki kisebb eső. A szél megélénkül, néhol megerősödik. A legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 3 és plusz 5, a maximumhőmérséklet 7 és 15 fok között lesz - olvasható az előrejelzésben.

Címkék: március, meleg, tavasz

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 23. 07:09, péntek | Belföld

Orbán Viktor: Magyarország ott van a Béketanács alapítói között

Ma Davosban az amerikai elnök egy új kezdeményezést indított útjára. Béketanácsnak hívják. Magyarország ott van az alapító országok között, mert Magyarországnak békére van szüksége, hogy fejlődni tudjon

2026. Január 22. 07:39, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a kormány januári rezsistopot vezet be

Januári rezsistopot vezet be a kormány, ez azt jelenti, hogy a januári fűtésnél jelentkező többletfogyasztást, annak költségeit a kormány átvállalja a családoktól - jelentette be a miniszterelnök szerdán a Facebookon.