Hírek
2019. Július 19. 09:59, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu
Négykilónyi drogot hozatott magának Hollandiából egy mindszenti férfi
Különösen jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer birtoklása miatt indult nyomozás egy 44 éves mindszenti férfi ellen, aki a gyanú szerint csaknem négy kilogramm kábítószert küldött magának Hollandiából.
A rendőrök vasárnap délután Tófűn ellenőriztek egy kisbuszt, amely Hollandiából hozott Magyarországra utasokat és csomagokat – közölte az eljárást lefolytató Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a police.hu honlapon.
A kábítószer-kereső kutya jelzése után három csomagból összesen 3938,8 gramm kábítószergyanús anyag - a police.hu-ra feltöltött fényképek szerint fehér paszta és tabletta – került elő, amelyet lefoglaltak.
A rendőrök hétfőn elfogtak egy 44 éves mindszenti férfit, akit gyanúsítottként kihallgattak. A megalapozott gyanú szerint a férfi saját magának címezve adta fel Hollandiában a droggal teli csomagokat. A gyanúsítottat őrizetbe vették, a Pécsi Járásbíróság szerdán elrendelte letartóztatását – áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem felejtjük el, mit tettek a védtelen gyermekek ellen
Nem fogjuk elfelejteni, amit az előző kormány tett a védtelen gyermekek ellen - jelentette ki Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés hétfői ülésén, napirend előtt.
2026. Június 09. 13:00, kedd | Belföld
Mecser Tamás az új országos rendőrfőkapitány
Mecser Tamás rendőr dandártábornokot bízza meg az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) vezetésével Magyar Péter miniszterelnök június 8-i hatállyal - tájékoztatta a Belügyminisztérium az MTI-t hétfőn.
2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld
OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása
A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.
2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld
Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében
Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.
