2024. április 24, szerda - György

2010. Október 19. 09:02, kedd | Helyi
Forrás: dunaferr se

Nehéz röplabdás győzelem

Hazai pályán ismét győzött a Dunaferr SE férfi röplabda csapata. Ruffing Péter tanítványai nagy csatában győzték le a Veszprém gárdáját.

Érdekesen alakult a férfi röplabdásaink Veszprém RC elleni összecsapása. Az esélyesebb dunaújvárosi együttes viszonylag könnyedén hozta az első játszmát Hatvany vezérletével, de a második és harmadik szettben szoros összecsapáson fordítani tudtak a vendégek. S negyedik játékrészben már egyértelmű volt a Dunaferr fölény, és könnyedén egyenlítettek Bokorék. A döntő játszmában már nem engedte ki a sikert a kezéből a hazai gárda, győzött 3-2 arányban a Dunaferr.

Dunaferr SE - Veszprémi RC 3-2 (18, -24, -22, 13, 13)

Dunaferr SE: Szücs Á. 4, Lukács A. 5, Hatvany A. 22, Bokor E. 19, Tomanóczy 6, Szabó B. 8. Csere: Pápai (liberó), Tóth A. 1, Dávid Cs. 12. Vezetőedző: Ruffing Péter.