2024. május 4, szombat - Mónika

2010. Szeptember 12. 20:04, vasárnap | Helyi

Nem okozott gondot a Szekszárd

Nagy gólkülönbségű győzelmet aratott a Dunaújvárosi NKKSE női kézilabda csapata a Szekszárd ellen. A félidőben már tizenegy gól volt a különbség, a vége pedig 36-23 arányú hazai siker lett.

A Siófok kiütése, és a bajnok Győr elleni tisztes helytállás után ezúttal hazai pályán fogadták Ferlingék a Szekszárd gárdáját. A mérkőzés elején már egyértelművé tette az újvárosi csapat, hogy ezen a mérkőzésen nem lehet más az eredmény, csak piros-fehér győzelem. Az első negyedóra után már hat gól volt az előny, és a félidő végére gyakorlatilag eldőlt a mérkőzés. (20-9). A második játékrészben már sokkal több lehetőséget kaptak az újvárosi fiatalok, de még ők is növelni tudták a különbséget. A vége nagyon sima, 36-23 arányú Dunaújvárosi győzelem lett.

DNKKSE - Szekszárd 36-23 (20-9)
DNKKSE: Víg, Balogh 2, Velky, Takács D. 4, Gáspár 2, Ferling 9, Nagy I. 4.

Csere: Győri, Pisák (kapusok), Radulovics 9, Takács L. 1, Erdősi 3, Sári 2, Vadász, Gera. Vezetőedző: Kiss Szilárd.