Hírek
2010. Szeptember 12. 20:04, vasárnap | Helyi
Nem okozott gondot a Szekszárd
Nagy gólkülönbségű győzelmet aratott a Dunaújvárosi NKKSE női kézilabda csapata a Szekszárd ellen. A félidőben már tizenegy gól volt a különbség, a vége pedig 36-23 arányú hazai siker lett.
A Siófok kiütése, és a bajnok Győr elleni tisztes helytállás után ezúttal hazai pályán fogadták Ferlingék a Szekszárd gárdáját. A mérkőzés elején már egyértelművé tette az újvárosi csapat, hogy ezen a mérkőzésen nem lehet más az eredmény, csak piros-fehér győzelem. Az első negyedóra után már hat gól volt az előny, és a félidő végére gyakorlatilag eldőlt a mérkőzés. (20-9). A második játékrészben már sokkal több lehetőséget kaptak az újvárosi fiatalok, de még ők is növelni tudták a különbséget. A vége nagyon sima, 36-23 arányú Dunaújvárosi győzelem lett.
DNKKSE - Szekszárd 36-23 (20-9)
DNKKSE: Víg, Balogh 2, Velky, Takács D. 4, Gáspár 2, Ferling 9, Nagy I. 4.
Csere: Győri, Pisák (kapusok), Radulovics 9, Takács L. 1, Erdősi 3, Sári 2, Vadász, Gera. Vezetőedző: Kiss Szilárd.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 09:39, péntek | Helyi
A MAGYAR AUTÓKLUB FEJÉR VÁRMEGYEI RENDŐRÖKET JUTALMAZOTT
Év végi köszönet a közös munkáért.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 24. 08:14, szombat | Külföld
Hatalmas amerikai hadiflotta tart Irán felé
Hatalmas amerikai hadiflotta tart Irán felé – jelentette be Donald Trump amerikai elnök, ugyanakkor reményét fejezte ki, hogy nem lesz szükség a hajók bevetésére.
