Hírek
2021. Június 28. 10:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Német szurkolólányokat bántalmazott apa és fia
Elfogott a rendőrség két férfit, aki a gyanú szerint a szerdai Európa-bajnoki labdarúgó mérkőzés budapesti helyszínén ütött meg és köpött le két fiatal német szurkolólányt
- közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták: két német lány tett bejelentést a rendőrségen arról, hogy a szerdai Európa-bajnoki mérkőzésen két férfi megütötte és leköpte őket.
A budapesti nyomozók négy napon belül azonosították a feltételezett elkövetőket. A tájékoztatás szerint a 25 éves G. Martint és 55 éves apját, G. Csabát vasárnap délután fogták el. Ellenük garázdaság gyanúja miatt indult eljárás - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 16. 11:00, vasárnap | Belföld
Az MKIF a törvényes eljárást hangsúlyozza az M6-os autópálya ügyében
2026. Augusztus 16. 10:00, vasárnap | Belföld
Ismét lehet pályázni a Mészáros Lázár-ösztöndíjra
2026. Augusztus 16. 09:30, vasárnap | Belföld
Tizenketten haltak meg az M3-as autópályán történt balesetben
Tizenkét ember meghalt és legalább tizen súlyosan megsérültek az M3-as autópályán történt balesetben - közölte a miniszterelnök vasárnap reggel.
2026. Augusztus 16. 09:25, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 33. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
