Hírek
2016. Augusztus 06. 09:00, szombat |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Pénztárcatolvaj
Egy székesfehérvári rendezvény területén követett el lopást az a tetten ért férfi, akit elfogtak a helyi rendőrkapitányság munkatársai.
A rendőrök az Újváralja soron fogtak el 2016. augusztus 5-én hajnalban egy 26 éves férfit, aki egy székesfehérvári fesztivál területén lopott. A gyanú szerint az elkövető egy sátorból pénztárcát tulajdonított el, amikor tetten érték őt. A sértett a biztonsági szolgálat segítségével tartotta a helyszínen a bűncselekményt elkövető személyt a rendőrök érkezéséig. Az intézkedés során az egyenruhások megállapították, hogy a férfi birtokában lévő műszaki cikkek sem az ő tulajdonát képezik, azokat más sértettektől tulajdonított el. A járőrök a férfit előállították a rendőrkapitányságra ahol lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki a nyomozók, majd bűnügyi őrizetbe vették. A rendőrök vizsgálják annak lehetőségét, hogy a gyanúsítottnak voltak-e bűntársai.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 16. 15:00, hétfő | Kék hírek
Nagy fogás
Hajnali akcióban csaptak le a hatvani nyomozók két lőrinci dílerre a DELTA Program keretében.
2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek
A filmre vett betörés
Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.
2026. Február 25. 15:00, szerda | Kék hírek
Bilincsben a rablóbanda tagjai
A ceglédi rendőrök elfogták azt a két férfit, akik erőszakkal érvényesítették a pénzügyi érdekeiket.
2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek
Felszámolták a budakeszi droglabort
Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.
