Hírek
2016. Október 07. 08:34, péntek | Helyi
Pincetűz gázpalackokkal Rácalmáson
A rácalmási Táncsics Mihály utcából érkezett a segélykérő hívás október 6-án, hogy tűz van egy családi ház pincéjében.
A riasztást követően a dunaújvárosi laktanyából három gépjármű indult el segítséget nyújtani. A lakóházban ketten voltak, akik időben elhagyták az ingatlant, személyi sérülés nem történt. A tulajdonos a tűzoltók kiérkezése előtt próbálta a pincében felcsapó lángokat megfékezni, azonban nem járt sikerrel. A tűzoltáshoz két vízsugárra volt szükség, és az oltással párhuzamosan hat darab, különböző méretű propán-bután gázpalackot is kimentettek a tűzoltók. A beavatkozásnak köszönhetően a helyiségben tárolt személyautóra és két darab motorkerékpárra, valamint a lakótérre nem terjedt át a tűz.
A kép illusztráció.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 09. 09:39, péntek | Helyi
A MAGYAR AUTÓKLUB FEJÉR VÁRMEGYEI RENDŐRÖKET JUTALMAZOTT
Év végi köszönet a közös munkáért.
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 23. 07:17, péntek | Bulvár
Oscar-díj - Ryan Coogler Bűnösök című filmje történelmet írt minden idők legtöbb, 16 jelölésével
Ryan Coogler bluesos hangulatú vámpír eposza, a Bűnösök című film kapta minden idők legtöbb, 16 jelölését az amerikai filmakadémia díjaira csütörtökön Los Angelesben.
