2024. május 12, vasárnap - Pongrác

2011. Január 09. 11:21, vasárnap | Helyi

Pontvesztés az utolsó percben

A szünetben még kétgólos hátrányban volt, az utolsó percben azonban vezetett a Dunaújváros REK női kézilabda csapata a Siófok elleni összecsapáson, de végül meg kellett elégednie a döntetlennel Kiss Szilárd gárdájának.

A Békéscsaba elleni bravúros Magyar Kupa továbbjutás után újabb nagy feladat előtt állt szombat délután a dunaújvárosi női kézilabda csapat. Az egykori újvárosi sikeredző, Imre Vilmos együttese ellen jól kezdtek Radulovicsék, és az első játékrész 20. percéig vezettek is a találkozón. A félidő hajrája azonban a hazai gárdáé volt, és a szünetre két gólos, 15-13-as Siófoki előnnyel vonulhattak a csapatok.

A második játékrészben sokáig Imre Vilmos gárdája tartotta a különbséget, de Ferling vezérletével az utolsó tíz percre kiegyenlítődött az állás. (23-23) Szoros hajrá következett, melyben a Dunaújvárosnál volt az előny. Az utolsó percnek egy gólos vezetéssel vágtak neki Nagy Ivették, de a Siófoknak sikerült újabb találatot szereznie, és így otthon tartani egy bajnoki pontot.

SIÓFOK KC–DUNAÚJVÁROSI REK 27–27 (15–13)

DUNAÚJVÁROS: Győri – Balogh B. 5, Radulovics 4 (3), Takács D. 3, Gáspár 2, Ferling 6, Nagy I. 3. Csere: Pisák, Vígh (kapusok), Erdősi 2, Sári 2, Jókai, Velky. Edző: Kiss Szilárd