2024. május 2, csütörtök - Zsigmond

2010. Szeptember 03. 11:46, péntek | Helyi

Rangadón a Pálhalma

A Dunaújváros Pálhalma Agrospeciál SE labdarúgó csapata vasárnap rangadóra utazik Százhalombattára. A 16 óra 30 perckor kezdődő találkozón két dobogós csapat méri össze erejét.

Az ellenfél Százhalombatta jelenleg az első helyen tartózkodik a tabellán, de egyenlő pontszámmal, és csak a több rúgott gólnak köszönhetően vannak Sztanóék előtt. A felkészülési időszakban már játszott edzőmérkőzést a két csapat, akkor egy jó mérkőzésen 2-1 arányban győzött a Pálhalma. Nem szabad azonban túlértékelni azt a győzelmet, helyén kell kezelni a felkészülés során elért sikert, de mindenképpen szeretnénk győzelemmel hazatérni a gárda, és átvenni a vezetést a tabellán.

Nagy Zoltán DPASE vezetőedzője: Először is magunkat kell helyre raknunk, hogy nem szabad könnyedén venni ezt a mérkőzést. Tanulnunk kell abból, hogy nem szabad fegyelmezetlenül játszani, mint akár a Pénzügyőr ellen a második félidőben, ahol ember előnyben játszottunk és gólt kaptunk. Sokkal szervezettebben és egységesebben kell a mérkőzést végig játszani. Kértem a srácoktól, hogy ne engedjék, hogy az ellenfél átvegye a mérkőzés irányítását. Biztos vagyok benne, hogy nehéz dolgunk lesz Battán, de ha képesek leszünk egységesen, taktikusan játszani akkor győzelemmel térünk haza.