Hírek
2016. Augusztus 23. 21:38, kedd | Helyi
Rászoruló családoknak gyűjtött a Hankook
Az Útkeresés Segítő Szolgálat tanszerakciójához a Hankook Tire Magyarország Kft. is csatlakozott.
A dunaújvárosi Útkeresés Segítő Szolgálat hagyományos iskolakezdéshez szükséges adományozási akciójához csatlakozott a Hankook Tire Magyarország Kft.: a dolgozók által felajánlott tanszerek és felszerelések mellé 40 vadonatúj iskolatáskát is vásárolt a koreai cég a jótékony cél érdekében.

Augusztus 23-án, kedden tartotta meg Játékfesztivál elnevezésű programját a dunaújvárosi Útkeresés Segítő Szolgálat, amelynek keretein belül átadták a rászoruló családok részére addig összegyűjtött, iskolakezdéshez szükséges tanszereket.
Az immár hagyományosnak számító programon idén is játékos vetélkedők és izgalmas szabadtéri programok várták a gyerekeket. Az Útkeresés Szolgálat egész évben gyűjti az adományokat. Most a tanszerek kapták a hangsúlyt, hiszen a szeptemberi iskolakezdés óriás terhet tesz a szülőkre, így egy hátizsákkal, tolltartóval, füzetcsomaggal is lehet segíteni azokon, akik igazán rászorulnak.
Ehhez a gyűjtőakcióhoz csatlakozott a Hankook. A vállalat dolgozói jó állapotú, még használható tanszerekkel járultak hozzá – szerencsére szép számmal – a jótékony akcióhoz. Emellett negyven darab új iskolatáskát is vásárolt a cég, azt pedig csak remélni tudjuk, hogy ezzel legalább negyven mosolyt tudunk csalni a rászoruló gyermekek arcára.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Február 05. 10:27, csütörtök | Helyi
BEJELENTETT MUNKAHELY NÉLKÜL, CSALÁSOKBÓL TARTOTTA FENN MAGÁT
A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága befejezte a vizsgálatot egy székesfehérvári nővel szemben, akit jelentős kárt okozó, üzletszerűen elkövetett csalás bűntettének megalapozott gyanúja terhel.
