Városlista
2026. július 25, szombat - Kristóf, Jakab

Hírek

2018. Május 19. 05:00, szombat | Belföld
Forrás: mti

Repülőtéri rakodók próbáltak poggyászból lopni Ferihegyen

Repülőtéri rakodók próbáltak poggyászból lopni Ferihegyen

Két repülőtéri rakodót gyanúsítanak azzal, hogy feladott poggyászból próbáltak lopni - közölte a rendőrség honlapján pénteken.

Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának közleménye szerint a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren szerdán egy utas feladott bőröndjében kutatott értékek után egy rakodómunkás, míg társa figyelt.

Mivel - mint írták - a Repülőtéri Rendőr Igazgatóság a hasonló lopások megelőzése érdekében folyamatosan tart vagyonvédelmi ellenőrzéseket, így a két munkást előállították.

A 37 és 23 éves férfiakat lopás kísérletének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki a Repülőtéri Rendőr Igazgatóság nyomozói - közölte a rendőrség.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 25. 09:38, szombat | Belföld

Gajdos László átfogó vizsgálatot rendelt el a hatvanpusztai telepen az állattartási szabályok betartása ügyében

Az élő környezetért felelős miniszter átfogó vizsgálatot rendelt el a Bicske és Hatvanpuszta közötti telepen tartott zebráknál az állattartási körülmények és a szabályok betartása ügyében.

2026. Július 25. 09:37, szombat | Belföld

Kapitány István: a Suzuki 76 milliárdos fejlesztésre készül Esztergomban

A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti - közölte a gazdasági és energetikai miniszter pénteken a Facebook-oldalán.

2026. Július 25. 07:00, szombat | Belföld

Semjén Zsolt: a KDNP akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) akkor a legértékesebb, ha saját arcélét mutatja és minden verzióra készen áll - mondta Semjén Zsolt, a KDNP elnöke pénteken Tusnádfürdőn újságíróknak.

2026. Július 25. 05:00, szombat | Belföld

Meteorológia: megdőlt a hajnali hidegrekord szombaton

Az előzetes adatok alapján szombat hajnalban megdőlt az országos hajnali hidegrekord, a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Lénárddarócon 4,6 Celsius-fokig süllyedt a hőmérséklet