Hírek
2011. Október 19. 07:41, szerda |
Sport
Forrás: HírTV
Részvételi csúcs a világbajnokságon
A novemberi seregszemlére 101 országból 715 versenyző nevezett, ami új részvételi csúcsot jelent. Ennek oka, hogy a jövő évi ötkarikás játékokra a legtöbb olimpiai kvótát ezen a versenyen osztják majd ki.
A magyar válogatottból - a jelenlegi rangsor alapján - inkább a nőknek van esélyük kvótát szerezni a párizsi VB-n, azonban ők sincsenek könnyű helyzetben. A férfiak olimpiai szereplése pedig kisebb bravúrnak számítana. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 12:00, kedd | Sport
Magyar-kazah - Nagy potenciállal rendelkező fiatalok lépnek pályára a kazahok ellen
Az a prioritás, hogy a finnekkel szembeni meccs utolsó 20 percében történtek ne ismétlődjenek meg kedden a kazahok elleni mérkőzésen
2026. Június 08. 12:00, hétfő | Sport
Magyar-kazah - Sallai és Kerkez sem léphet pályára Debrecenben
Sallai Roland és Kerkez Milos sem léphet pályára a magyar labdarúgó-válogatottban kedden a kazah csapat elleni felkészülési mérkőzésen Debrecenben.
2026. Június 08. 07:09, hétfő | Sport
Női kézilabda BL - A Győr legyőzésével első sikerét aratta a Metz
Albek Anna és Vámos Petra csapata, a francia Metz HB nyerte a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután története első fináléjában Budapesten vasárnap 31-29-re legyőzte a címvédő Győri Audi ETO KC együttesét.
2026. Június 07. 12:00, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlaié a szezon legszebb gólja a Liverpoolnál
Szoboszlai Dominik Arsenalnak lőtt szabadrúgásgólját választották a szezon legszebb találatának a Liverpool labdarúgócsapatának szurkolói.
