Városlista
2026. július 25, szombat - Kristóf, Jakab

Hírek

2013. Október 09. 05:42, szerda | Helyi sport

Röpladásoknak drukkolhatunk

Röpladásoknak drukkolhatunk

Vasárnap a Junior kupa első fordulójában játszottak a röplabdás gyerekeink Kazincbarcikán.A DEAC (Debrecen) és a Vegyész RC Kazincbarcika csapatát is legyőzték, így az első forduló után csoportelsők vagyunk.

A hétvégén rangadóra készül a csapat, vasárnap 16:00 órai kezdettel a MAFC lesz az ellenfelük. A Műegyetem csapata tavaly borsot tört az orruk alá, hazai pályán győzte le a röplandásainkat 3:2-re. Van mit visszatörlesztenie a csapatnak.

Tomanóczy Tibor szerint sorsdöntő lesz hogy a nyitásaink mennyire lesznek támadó jellegűek:

- Mennyire tud a csapatunk az elejétől kezdve agresszív kemény röplabdát játszani. A játékosok kellő képen felpörögjenek a meccs kezdetére és a megfelelő mentálisan felkészültség. Nagyon fontos lesz a csapategység és az alázat egymással szemben és az ellenfél tisztelete. Ha úgy játszunk ahogy a Vegyész ellen az utolsó két szettben akkor nem szabad hogy gond legyen. A mérkőzés pikantériája lehet hogy Szabó Balázs átigazolt a MAFC-hoz Budapesten kapott munkát. Nálunk Blázsovics Péter és Banai Máté deréksérülése javulást mutat számítok rájuk.

Vasárnap a serdülő csapat Székesfehérváron fog szerepelni a Masita Rollsplit I. Serdülő kupán. A csapat ellenfelei: Gödöllő, Runkil (Budapest) Felsőváros Masita ( Székesfehérvár) lesznek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 25. 12:00, szombat | Külföld

Franciaországban több mint 140 ezer embert telepítettek ki az erdőtüzek miatt, az államfő a hadsereg mozgósítását kérte

A Franciaország délnyugati részén pusztító erdőtüzek miatt az elmúlt két napban mintegy 141 ezer embert kellett kitelepíteni a belügyminiszter szerint.

2026. Július 25. 11:00, szombat | Belföld

Vitézy Dávid: jövőre korszerű IC-motorvonatok állnak forgalomba a GYSEV-nél

Jövőre a GYSEV-nél 11 korszerű IC-motorvonat áll forgalomba a Budapest-Győr-Szombathely és a Budapest-Győr-Sopron vonalon - írta a közösségi oldalán pénteken a közlekedési és beruházási miniszter.

2026. Július 25. 09:38, szombat | Belföld

Gajdos László átfogó vizsgálatot rendelt el a hatvanpusztai telepen az állattartási szabályok betartása ügyében

Az élő környezetért felelős miniszter átfogó vizsgálatot rendelt el a Bicske és Hatvanpuszta közötti telepen tartott zebráknál az állattartási körülmények és a szabályok betartása ügyében.

2026. Július 25. 09:37, szombat | Belföld

Kapitány István: a Suzuki 76 milliárdos fejlesztésre készül Esztergomban

A Suzuki 76 milliárd forintos fejlesztésre készül esztergomi gyárában, a beruházás az elektromos járművek és akkumulátorcsomagok gyártását is érinti - közölte a gazdasági és energetikai miniszter pénteken a Facebook-oldalán.